MODERNÍ JÓGA OD A DO Z

Venda Šebrlová 12 2017 Knihy česky

 

Jsou tisíce knih, které nám radí, jak přežít stres. Žijeme ve světě, kde už nestačí novoroční předsevzetí, ale skutečně musíme pro kvalitu svého života přemoci především lenost. Jóga je prověřenou cestou, jak se zbavit bolavého  těla i duše.

 

Christina Brownová ví, že jóga není jen o protahování těla. Už samotné cvičení dává člověku pocit svobody: teď má čas jen pro sebe a dokáže se přesunout do světa bez agresivity. „ Je to nádherný akt lásky k sobě samému, který přináší hluboce léčivé účinky“ hodnotí autorka přínos jógy pro člověka. Je totiž nejen cvičením, ale je zároveň i magická a tajemná. Jak by jinak jóga přežila dva tisíce let a oslovila miliony lidí – bez ohledu na rasu, vzdělání či věk?

 

Ke každému souboru cviků je napsána předmluva, která vysvětluje poslání jednotlivých pozic, pak následují dokonale popsané a nafotografované fáze cviků: jak začít, kam dál, čím vyvažovat, snazší možnosti a na co si dát pozor. Máte pocit, že jste v tělocvičně, kde nad vámi bdí pečlivý přítel.

 

Tato knížka se nedá odložit, musíte ji mít neustále po ruce a hledat, čím vám jóga pomůže. Nikdo z nás přece nežije ve světě, kde je všechno v rovnováze. Pokud si ale díky józe sladíme své tělo a duši, přežijeme vlastní život v harmonii.

 

Vydalo nakl. Metafora

Venda Šebrlová

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012