Milí přátelé,

Eva Střížovská a Marina Hužvárová 5 2017 Aktuality česky

Milí přátelé,

napsal mi jeden čtenář z Německa, že už několik dní neviděl na našem webu nový článek. To mne rozradostnilo, protože je vidět, že tento čtenář nás pilně čte. Naopak mi pár čtenářů psalo e-maily, ačkoliv si mohli přečíst hned na vrchu webu, že budu dva týdny jen na telefonu.

Pravda je, že máme téměř každý den nový článek. Nemusíte to však každý den kontrolovat. Bylo by však moc fajn a já bych vás o to prosila, abyste se na ČD koukli alespoň jednou týdně. Vždyť tam jsou občas i moc pěkné články.

Teď vás chci však upozornit na to, že vychází druhý díl mé knížky Horálkovic rodina a zvířena. (Podrobnosti jsou zase na ČD v reklamní stránce na pravé straně.)  Kdo má knížku předplacenou, zítra bude odeslána. Jak jsem již psala dříve, vydala jsem ji sama a tak ji také sama musím zaplatit. Vzhledem k množství krásných barevných fotografií bude tiskárna natolik drahá, že ji ze svého důchodu nezaplatím. Proto knihu pošlu jen zájemcům, kteří na tisk přispějí. Číslo účtu je 110 103 4001/5500.   Zájemci ze zahraničí mohou platit našim zástupcům.

Přeji Vám  pěkné léto.

Eva Střížovská

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012