Pomoc kočičkám…

12 2014 Ohlasy a názory česky

Před časem jsme zveřejnili výzvu útulku pro kočky ve Zlíně. Nyní jsme dostali dopis, který popisuje neradostnou situaci…slíbili jsme jej zase uveřejnit. Třeba se najdou dobří lidé, kteří máji rádi zvířátka a pomohou… (red)

Vážení, jelikož jste už poskytli našemu útulku pro kočičky obrovskou pomoc a podporu, které si velmi vážíme, rádi bychom Vám velice poděkovali.

Bohužel naše situace je nyní velmi kritická, denně k nám lidé vozí nalezená a zbídačená koťata a kočičky, které našli opuštěné, ve velmi špatném zdravotním stavu, sražené autem či dokonce zavázané v pytli u popelnic. Letošní celý rok byl velmi náročný a jenom díky Vám a dalším hodným lidem se nám jej podařilo zvládat. Ale poslední měsíce nás přinutily se znovu obrátit o pomoc k lidem, kteří nám již jednou pomohli.

Nemáme finance na krmení, ani na léky, které nemocné kočičky nutně potřebují k tomu, aby přežily. Moc Vás proto prosíme o pomoc pro více než 80 koček, které jsou nyní v naší péči ve Zlíně.

Prosíme, pomozte jakýmkoliv finančním darem, abychom mohli dále fungovat a pomáhat.

Víme, že ani Vám nejsou osudy kočiček lhostejné a a pokud bude ve Vašich silách, pomůžete tam, kde je opravdu zapotřebí.

Číslo našeho transparentního účtu je: 2300631495/2010

Pokud nechcete přispět veřejně, naše číslo netransparentního účtu je: 2100469120/2010

Darem si také můžete jakoukoli kočičku z naší virtuální adopce adoptovat.

Prosíme, pomozte nám zachránit opuštěné a nemocné kočičky, které to opravdu moc potřebují.

Velice Vám děkujeme a přejeme krásné svátky vánoční.

Dobré ruce, o.s.

Klabalská I/4289

760 01 Zlín

E-mail: info.dobreruce@gmail.com

www.dobreruce-zlin.cz

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012