Dotyk

5 2013 Aktuality česky

Rádi bychom čtenáře upozornili na nový zdroj informací, který se k nim může dostat v okamžiku vydání, bez předplatného a zdarma, pouhým stažením do tabletu. Společensko-publicistický týdeník Dotyk není překlopnou PDF verzí tištěného titulu, jde o první skutečně tabletový magazín v ČR plně využívající tuto platformu, kvalitní obsah je podpořen interaktivností, hravostí a multimedialitou – interaktivní grafy, videa, audia, fotogalerie jsou nedílnou součástí článků.

V každém čísle tabletového týdeníku Dotyk najdete sekce:

ENTER – dataroom (interaktivní formou zobrazená data v jejich obsahovém kontextu), fotoreportáže, kalendář zajímavých události příštího týdne, ukázky ze zahraničních článků v podoběanotace a odkazu na původní text.

HYDEPARK – názorová část týdeníku. Mezi přispěvatele patří renomovaní vědci, ekonomové, představitelé kulturní obce i studenti.

FOKUS – hlavní část magazínu obsahuje delší publicistické útvary, hlavní témata daného vydání. Součástí Fokusu jsou i překlady z týdeníku Newsweek, rozhovory s osobnostmi nebo profily úspěšných Čechů např. působících v zahraničí.

INSPIRACE – je poslední sekcí a věnuje se volnému časučtenářů. Budou zde články o cestování, jídle, architektuře, znalostní testy, recenze, tajné tipy osobností, články věnované technologiím, apod. Najdete zde i hry pro děti. Závěrečným útvarem je fejeton, který pro Dotyk budou ze začátku psát současný a bývalí předsedové Českého centra mezinárodního PEN klubu.

Týdeník Dotyk bude vycházet každý pátek, ke stažení je zdarma pro majitele iPadů a telefonů iPhone v českém či americkém App Store nebo pro majitele tabletů a telefonů s operačním systémem Android vGoogle Play. První číslo vyšlo 3. května 2013.

Vážení přátelé, stáhněte si Dotyk do svého tabletu a upozorněte na něj i další čtenáře. A napište nám, prosím, jak se Vám Dotyk líbí a co byste si v něm rádi přečetli.

Více se dočtete na webu www.tabletmedia.cz. Tam se můžete rovněž zaregistrovat, pokud chcete dostávat informace o Dotyku.

Tablet Media, a. s. je první české vydavatelství, které se zaměřuje na vydávání magazínů jen na tabletech. Vzniklo v lednu 2013. Jeho šéfem je Michal Klíma, který více než 20 let řídil největší vydavatelské domy v ČR a na Slovensku. Mezi lety 1991 a 2011 byl členem představenstva a viceprezidentem Světové asociace novin (WAN). Šéfredaktorkou Dotyku a ředitelkou redakcí Tablet Media je Eva Hanáková. Ta v letech 2007 – 2011 působila jako šéfredaktorka týdeníku Ekonom. Před tím řídila sekci Podniky a trhy Hospodářských novin.

Markéta Houdková

Tablet Media, a s.

605/228 811

 

 

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012