Trump opět

-red- únor 2019 Aktuality česky

Trump opět

vystupoval proti potratům, vysloužil si ovace věřících ve stoje

8. února 2019  12:57

Americký prezident Donald Trump si ve čtvrtek na tradiční národní snídani s modlitbou vysloužil za svá vyjádření proti potratům ovace ve stoje od náboženských vůdců, napsal americký list The Washington Post. Podle agentury AP si šéf Bílého domu takto snaží získat ještě větší podporu od konzervativních voličů.

Palec nahoru. Trumpův projev ocenily tři čtvrtiny Američanů u televize

7. února 2019  13:08

Poselství amerického republikánského prezidenta Donalda Trumpa o stavu unie, ve kterém vyzval k urovnání politických sporů a ke sjednocení země, ocenilo 76 procent Američanů.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Když bylo před volbami v USA, kde zvítězil Donald Trump, sledovala jsem všechen ten ruch kolem se zájmem. Hle, takový hulvát, skoro jako náš prezident, myslela jsem si. Ale posléze se mi to už tak úplně stejné nezdálo. A když jsem viděla tu falešnou loutku Hillary, jak zuří, že se jí nevede, bylo mi jasné, že zvítězí-li on, bude to přinejmenším zajímavé. A až nyní se ke mne dostal jeho předvolební  projev. Nedalo mi to, abych z něho necitovala.

ES

Tak mluví budoucí president USA Donald Trump. Bůh ho ochraňuj!

(Video bylo 7.11.2016 na Virtuality)

Toto není pouze další čtyřleté volební období. Jedná se o křižovatku v dějinách naší civilizace. Toto je historický přelom. Kam dál půjdeme, záleží na nás, jestli my lidé obnovíme kontrolu nad svou vládou.

Politický establishment, který se nás pokouší zastavit, je stejný kolektiv, který je zodpovědný za naše katastrofální obchodní dohody, masivní ilegální emigraci a ekonomickou a zahraniční politiku, která vysála naši zemi. Pro ně je to válka. A v ní pro ně neexistují žádné meze. Toto je boj za přežití našeho národa. Věřte mi. Tyto volby určí, jestli jsme svobodný národ.nebo jestli žijeme jen v iluzi demokracie, která je ve skutečnosti kontrolována malou hrstkou globálních zájmových skupin, které systémem manipulují. Taková je realita. Vy to víte, oni to vědí, já to vím a skoro celý svět to ví.

Establishment a jeho mediální nástroj udržuje kontrolu nad tímto národem prostředky, které jsou velmi dobře známé. Každý kdo zpochybní jejich postavení je označován jako sexista, rasista, xenofob a morálně pokřivený. Napadnou vás. Pomluví vás. Budou zkoušet zničit vaši kariéru i vaši rodinu. Budou zkoušet zničit na vás cokoli včetně vaší reputace.

Oni budou lhát, lhát, lhát. A pak znova, a pak udělají víc než to. Udělají cokoliv. Clintonovi jsou zločinci. Pamatujte si to. Naše velká civilizace tady v Americe  a celý civilizovaný svět se přibližuje momentu zúčtování. Viděli jsme to ve Velké Británii, kde občané zvolili osvobození od globálního vládnutí, globálních dohod, globálního pojetí imigrace, které zničilo jejich suverenitu a zničilo již mnoho národů.

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012