Dobrý den, vážené vedení České televize,

-red- 2 2016 Ohlasy a názory česky

 

 

byli jsme doposud poměrně spokojenými diváky Vaší veřejnoprávní ČT. Hájili jsme kvalitu Vašich pořadů před většinovými stěžovateli… Rádi jsme se v klidu a pohodě tradičně dívali na konci víkendu od 20.00 na vysílání ČT1.

Po skvělé produkci dvoudílného seriálu Zločin v Polné přišel v neděli večer šok, tedy film Vejška. Stupidní, vulgární, nereálná a sexuálně nadbytečně podbízivá záležitost. Obávali jsme se, s čím „přijde“ ČT1 za týden.

Již v upoutávkách nám film Všiváci bohužel též nepřipadal příliš normální. Uklidňovali jsme se, že herci jako paní Janžurová, pan Langmajer a Vetchý by podprůměr nevzali… Opak je z našeho pohledu bohužel pravdou. Opět stupidní příběh o opilcích, deviantech, feťácích a pořád dokola nadbytečné sexuální scény. Morálka apod., škoda slov.

Nejsme žádní puritáni, ale normální lidé, kteří žijí běžným způsobem, vychovávají děti a snaží se druhým pomáhat a jít příkladem. Chceme věřit, že takových lidí je i v dnešní poměrně zkažené společnosti stále dost, a že si my i oni „zasloužíme“ kvalitnější produkci.

Pokud nemáte prosím dostatek kvalitních tvůrců, tak je urychleně hledejte! Obdobnou „produkci“ podobnou dvěma zmíněným filmům prodejte buď komerčním televizím, anebo je prosím vysílejte až po 24.00 hod.

Nezapomeňte prosím na docela důležitou věc!

I my dva jsme pravidelnými plátci koncesionářských poplatků.

Doufáme, že v tomto šíleném trendu posledních týdnů nebudete pokračovat, že se znovu budeme moci těšit na nedělní večerní jedničku…

S pozdravem

Ivana Kriglová – ředitelka MŠ

Vladimír Krigl - nakladatel

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012