Chudinka Breivik!

Venda Šebrlová 2 2015 Aktuality česky

 

Už dlouho jsem se po ránu tak nevytočila, jako dnes (ve čtvrtek). Přečetla jsem si o masovém vrahovi Anders Behring Breivikovi, že chce žalovat norský stát. Že s ním zachází hůř než se zvířetem!

 

Připomínám, že tento chudinka zabil před čtyřmi lety 77 lidí, z nichž 69 bylo na mládežnickém ostrově. On sám touží po nastolení spravedlivého fašistického státu a tak se snažil...

Byl odsouzen na 21 let. Doufám, že se na svobodu nikdy nedostane.  Ten miláček nejnověji chce větší kontakt s ostatními vězni, protože „samota mu škodí”! Tím, že nemůže přijímat dopisy je údajně porušována svoboda slova! On se totiž z vězení snaží oslovit násilníky v Norsku a jeho přáním je sjednotit je a nastolit v Norsku fašismus.

Chce také novou konzoli Playstation, protože ta jeho je pro děti (takže tam asi není žádná střílečka a na obrazovce se zřejmě honí kačer Donald a Mickey Mouse). Jo, a taky chce vyměnit židli za křeslo nebo pohovku, aby se neničil záda!

Mezi nejnovější požadavky patří ještě zvýšení kapesného (týdně dostává 980.-Kč). Chce počítač místo psacího stroje a víc procházek.

Vyhrožuje, že když ho ve vězení umordují (tj. nevyhoví jeho požadavkům), povstanou extrémisté celého světa a pomstí jej.

Promiňte, ale takový člověk by neměl mít žádný styk s okolním světem! Je tak deformovaný, že je nebezpečný i z vězení. Vyhovět mu je stejně nebezpečné jako naočkování smrtelného viru. Víme, že lidí podobného smýšlení je po celé Evropě dost - ale dávat jim příležitost k přípravám akcí pod Braivikovým vedením?

V další letech by Braivik mohl odjíždět na zotavenou k moři, pořádat oslavy svých narozenin se svými stoupenci. A řečnit a řečnit... Jeden takový už tady byl, z počátku směšná nula... jak jen se jmenoval? Jo, Hitler!

Venda Šebrlová

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012