Gratulujeme! 90 let!

9-10 2010 Ostatní česky
obálka čísla

Milá a drahá paní Dolanská,

u příležitosti Vašeho krásného životního jubilea Vám přejeme pevné zdraví, dobrou mysl, pohodu, štěstí, neutuchající životní elán. A my z redakce navíc děkujeme za Vaši úžasnou obětavou práci -- za všechny překlady do angličtiny a přípravu četných anglických resumé. Děláte to skvěle. A vůbec jste skvělá. Kéž by na světě bylo takových lidí víc!

Gratulaci a pozdravy přes oceán Vám za redakci Českého dialogu posílají: Eva Střížovská, Martina Fialková, Eva Totková, Helena Karasová, Jaromír Novotný.

Připojují se publicistka Jarmila Lakosilová, spisovatelka Věra Nosková, spisovatel Ivan Klíma, filosof Erazim Kohák, historik Robert Kvaček, Vaše celoživotní přítelkyně, profesorky a učitelky Zorka Fričová z Bludova, jakož i Pavlínka Korcová z Boskovic na Moravě, s nimiž jste studovala před mnoha lety v Brně.

Určitě by Vám rádi popřáli další naši spolupracovníci, ale hlavně čtenáři, kdyby se o Vašem výročí včas dověděli.

Kresbu své nezapomenutelné maminky, jednu z těch, které se Vám při nezištné práci pro naši redakci tolik zalíbily, pro Vás nechal přetisknout nakladatel Ivan Zmatlík. Kocourek Modroočko, u četby jehož deníku jste se letos v létě i s dcerou Věrou a synem Janem tolik nasmáli, gratulaci za nás všechny asi nakonec podepíše...

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012