Česká obec sokolská Vás zve:

6 2002 Ostatní česky
obálka čísla

21. -- 22. června do sokolovny Sokola Pražského v Praze, Žitné ulici č.42 na III. mistrovství světa v estetické skupinové gymnastice pod záštitou předsedy Českého olympijského výboru a primátora hlavního města Prahy
Přihlášeno je 23 družstev z 11 zemí. Po skončení finálového odpoledne je připraven večerní galaprogram, na němž vystoupí všechna účastnická družstva s ukázkami cvičení, diváci zhlédnou další sokolská cvičení, vystoupení folklórního souboru Vycpálkovci, ukázky aerobiku, akrobatického rokenrolu aj.

21. -- 23. června do Liberce na největší sokolskou akci letošního roku 2. sokolský slet pod Ještědem
Slet začne téměř na den přesně 120 let od prvního veřejného vystoupení Sokola na Střeleckém ostrově v Praze za řízení dr. M.Tyrše, považovaného za první sokolský slet. Na 7000 cvičenců se představí ve 12 skladbách. Součástí sletu je turnaj ve volejbale a sletový večer ve sportovní hale s pestrým kulturním a sportovním programem.Zástupci sokolských žup budou přijati primátorem města, před libereckou radnicí bude slavnostně vztyčena sokolská vlajka.

29. června do Koutů nad Desnou ( chata| U Pelikána pod Červenohorským sedlem) na GRAND PRIX ČOS JESENICKÝ MARATHON
Jedná se o masový závod určený zvláště pro širokou veřejnost, zařazený do prestižního seriálu VELO MARATHON SERIE 2002. Očekávaná účast je okolo 600 závodníků z celé ČR, samozřejmostí je doprovodný hudební program, zábavné atrakce pro děti, cyklistické závody pro mládež.


Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012