www.cesky-dialog.net

10 2008 Ostatní česky
obálka čísla

Vážení čtenáři,

asi jste v minulých číslech zaznamenali informaci, že Český dialog nebude již vycházet v tištěné podobě – nebo alespoň ne tak často. Nějaká příležitostná čísla a jiná překvapení pro vás ještě určitě připravíme. (Rádi to uděláme, najdou-li se mezi čtenáři i mezi našimi dosavadními příznivci, inzerenty či občasnými sponzory tací, kteří opět pomohou.)

Máme však pro vás důležitou zprávu. Český dialog pokračuje na internetových stránkách.

Již dlouho užíváme adresu www.ceskydialog.net, kde najdete několik ročníků archivních čísel časopisu, ale také informace o činnosti Mezinárodního českého klubu a jeho program.

Klub samozřejmě pokračuje také. Naše internetové stránky ale v případě ukončení tištěné verze časopisu hodláme podstatně rozšířit, vylepšit a hlavně přinášet informace a články podstatně aktuálněji než dosud. To je výhoda internetu. Jeho nevýhody jsou ale také známé. Internetový časopis si například nevezmete do postele. Proto uvažujeme i o další možnosti, rozesílat několikastránkový časopis mailem (například v souboru PDF) tak, abyste si jej mohli vytisknout a číst jako nyní. Protože si chceme vás, věrné čtenáře udržet i nadále, potřebujeme znát vaše názory. Proto jsme připravili několik otázek, na které bychom rádi získali vaše odpovědi. Zde jsou.

 1. Navštívili jste již v minulosti naše internetové stránky www.cesky-dialog.net?
  • Ano - vícekrát (nebo dokonce často)
  • Ano - jen několikrát
  • Ne - zatím nikdy
 2. Myslíte, že budete občas navštěvovat www.cesky-dialog.net a číst si naše články po ukončení vydávání tištěné verze časopisu alespoň takto?
  • Ano - chtěl/a bych často
  • Ano - ale asi ne moc často, jen výjimečně, nemám čas nebo mne to takto nebaví
  • Ne - internet nevyužívám
 3. Přáli byste si dostávat na svoji mailovou adresu (pokud používáte mail) Český dialog v podobě PDF? (Tj. v příloze e-mailu, kde by na menším počtu stránek, například 6 nebo 8, byly články i s obrázky v podobné grafické úpravě jako nyní. Maily bychom rozesílali například 1x za 14 dní)?
  • Ano - uvádím proto svoji e-mailovou adresu:
  • Ne
 4. Byli byste ochotni přispět na grafické zpracování této internetové podoby časopisu a další výlohy redakce libovolnou symbolickou částkou? (Těžko lze stanovit nějaké předplatné, proto jsme nuceni volit tuto, dobrovolnou cestu.)
  • Ano - občas mohu přispět
  • Ne - na internetu má být vše zdarma

Budeme velice rádi, když nám odpovědi zašlete bud´ mailem (stačí číslo otázky a k tomu odpověď) nebo poštou (můžete vystřihnout tuto stránku a poslat). Při přípravě nových internetových stránek a internetového Českého dialogu se jimi budeme řídit.

Děkujeme vám, vaše redakce
Poštovní i mailovou adresu redakce
najdete na poslední stránce v tiráži

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012