Setkání Klubu desátníků

1 2002 Aktuality česky
obálka čísla

    Konkurenční prostředí na trhu cestovního ruchu je mimořádně vypjaté. I méně schopní úspěšně podnikali začátkem devadesátých let. Postupně nastalo vyčištění trhu od těch, kteří se nevyznali, přecenili nebo je třeba na chvíli opustilo štěstí. Závislost na různých výkyvech mezinárodní situace, náladách lidí nebo na počasí je velká.
    Už druhé setkání členů Klubu desátníků zorganizovala cestovní kancelář Atis, a. s. Členství v klubu splnilo téměř
    70 přihlášených cestovních kanceláří, cestovních agentur a ubytovatelů. Získali certifikát, který opravňuje užívat logo klubu "10 a více let ... pro Vás" k označení a propagaci všech vlastních produktů a veškerých svých prodejních míst.
    Cílem této aktivity bylo upozornit veřejnost na ty, kteří svojí kvalitou a spolehlivostí znamenají pro zákazníka jistotu při výběru dovolené v České republice a v ;zahraničí.
    Propad, který nastal po tragických událostech 11. září v letecké dopravě a následně v ;dalších odvětvích, by mohl postupovat dále. Národní hospodářství je velmi provázaný a složitý mechanismus. Záleží na lidech, aby překonali šok a vrátili se k původní struktuře svých aktivit. Krajané ze zahraničí jsou vítáni v krásných a bezpečných místech České republiky. Všichni nyní můžeme využít situace, kdy zájezdy a pobyty jsou mimořádně výhodné.


Jaroslav Prošek

Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012