MČK - Další zprávy

11-12 2001 MČK česky
obálka čísla

*   Náš milý člen Pepa Fousek představil svou xtou knihu s názvem Eman a Kornelie, boží lidé. Vydal ji Jindřich Kraus - nakladatelství Pragoline. Kmotry byli zpěvák Petr Spálený, profesor MUDr. Ivan Vaněk, DrSc., zpěvačka a redaktorka radia Svobodná Evropa Yvonne Přenosilová, Dr. Miro Smolák -- majitel a ředitel Galerie Miro.
*   Chystá se víkendový výlet do Kutné Hory a to v koncem května se zajímavým doprovodným programem. Zájemci hlašte se a žádejte podrobnosti.
*   Chystá se víkendový zájezd do Košic s putováním po nově otevřené stezce Legií a to na přelomu září-října. Kromě pochodu krásnou přírodou bude součástí zájezdu především setkání s českými obyvateli Košic, vyhlášené pražské, od Prahy trošku, vzdálené, ale ne moc, čtvrti.
*   Kromě věhlasných spisovatelů, jako je výše zmíněný milý Pepa Fousek, máme v klubu i další talentované spisovatele a spisovatelky. Jedna z nich napsala právě roztomilou malou knížku o tom, jakou radost přináší rozhodnutí sdílet svůj život s pejsky. Zvláště jde-li o jezevčíky šlechtického původu, ale jak se později ukázalo, stejné potěšení rodině přinášejí i psiska původu zcela podivného. Knížka nese název Slechtici a bastardi a potěší určitě každého majitele psa malého, velkého, dlouhého, širokého, chlupatého či tenisákovitého. Kromě vybraných knihkupectví bude k mání a k objednání i v redakci Ceského dialogu za směšnou částku kolem 50 korun.
*   Kavárna OBRATNIK, v ulici pojmenované po slavném herci Jindřichovi Plachtovi, na Smíchově poblíž Anděla, bude naším pravidelným útočištěm každou první středu v měsíci. Začínáme v únoru 17. Od 17. hodin. Přijdte všichni, kdo můžete, bude legrace.


Vydavatelem Českého dialogu je Mezinárodní český klub

Informace o webu

jeja.cz 2012